The Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Horde PvE guild, Twinstar realm Ares
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

Share
 

 [PRIJATY]Tiga - PvE Hybrid holy disco priest

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Tcko



Počet příspěvků : 1
Registrován : 24. 12. 12

[PRIJATY]Tiga - PvE Hybrid holy disco priest Empty
PříspěvekPředmět: [PRIJATY]Tiga - PvE Hybrid holy disco priest   [PRIJATY]Tiga - PvE Hybrid holy disco priest I_icon_minitimeMon Dec 24, 2012 7:09 pm

Chtel bych jen dodat, ze postavu teprve expim, zacal jsem dnes na popud kamarada, ktery u Vas v guilde hraje.
Hracia postava
Nick: Tiga
Rasa: BE Female ( víme proč ) Smile
Class: Priest
Talenty:
a) Talenty pro 5 man 10 man : http://www.wowprovider.com/?talent=2438606_5_75c230113050512i2505003230015052z
b) Talenty pro 25 many, kdy bude pritomny deep discipline priest s improved spirit
http://www.wowprovider.com/?talent=2438606_5_7505d31303m3505c32300150530051v

Tech talentu co mam v hlave je vicero, vesmes to zalezi na tom, zdali je pritomny discipline priest, ktery ma improved stamina ci improved spirit. To jsou hlavni rozdily. Hral jsem prevazne ten prvni build, jak na 5,10, tak s mensimi upravami i na 25.

Dale nevim jak je to s tanky a jak moc maji / nemaji problemy s agrem, ono to byva pokazdy jinak. Jestli bych moc agroval healem, tak holt budu muset silent resolve, ale nikdy jsem to nemusel mit na max, vicemene jsem tam nikdy body moc nedaval, jen v jednom pripade, ale to je hodne davno, uvidim podle situace.


Profesie: Profese nemam jeste presne dane. Tail + Ench nebo Alchem s herbem
Screen UI: UI screen dodam pozdeji az budu doexpeny
Alti: Nemam, v budoucnu asi druid na trhani kytek Very Happy

WoW a ty
Ako dlho hráš WoW? Od prvnich free TBC serveru, tusim ze to bylo okolo roku 2007, Anathema. Pozdeji wotlk Anathema. Dale twinstar wotlk. Posleze delsi pauza. Prvni Twinstar Ares. Tento rok o prazdninach Molten Cataclysm. Pred tydnem jeste Vanilla Twinstar - odesel jsem kvuli hratelnosti. Ted Ares TBC. Vetsinou jsem hraval priesta. Jen na cataclysmu jsem mel warriora. Alti byli rogue, mage, hunter. Uplne prvni postava shaman.
Skúsenosti s TBC? Da se rict ze az po BT komplet. BT a jeste par bossu z SSC jsem nascriptovany nezazil. Ale ucim se rychle, nemam problemy s komunikaci a delam vzdy to co mam Smile
Predchádzajúce guildy a dôvod odchodu z nich? Tusim ze na byvalem twinstar aresu Undisputed. Rozpadla se a ja prestal hrat.

Real life - život tam vonku
Meno: Tomáš
Vek: 24
Foto:
Pár slov o sebe: Jsem ze Zlína, studuji Průmyslové inženýrství. Jsem noční tvor, mám problémy se spánkem Very Happy Ve škole se řídím pravidlem nejmenšího odporu a prvních termínů zkoušek využívám pouze na zjistění co po me vlastne chcou. Dale trpím internetovou degenerací, díky ktere mě sem tam vypadava interpunkce. Za to se omlouvám Smile
Návrat nahoru Goto down
Varaz
Hand of GuM
Varaz

Počet příspěvků : 44
Registrován : 21. 08. 12
Vek : 31
Umístění : Praha 3

[PRIJATY]Tiga - PvE Hybrid holy disco priest Empty
PříspěvekPředmět: Re: [PRIJATY]Tiga - PvE Hybrid holy disco priest   [PRIJATY]Tiga - PvE Hybrid holy disco priest I_icon_minitimeMon Dec 24, 2012 10:14 pm

Přijatý, ozvy se někomu ve hře o inv: Chastity, Varaz, Nemamkedy.
Návrat nahoru Goto down
 

[PRIJATY]Tiga - PvE Hybrid holy disco priest

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
The Guild :: Veřejné forum :: Přihlášky :: Vyrešené-