The Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Horde PvE guild, Twinstar realm Ares
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

Share
 

 [NEPRIJATY] Mireczek - Feral druid

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Mireczek



Počet příspěvků : 4
Registrován : 16. 01. 13

[NEPRIJATY] Mireczek - Feral druid Empty
PříspěvekPředmět: [NEPRIJATY] Mireczek - Feral druid   [NEPRIJATY] Mireczek - Feral druid I_icon_minitimeWed Jan 16, 2013 2:35 pm

Hracia postava
Nick:Mireczek
Rasa:Tauren
Class:Druid
Talenty:0/49/12
Profesie:LW/skin
Screen UI:
Alti:Shaman lvl 26 - ani nestoji za zminku Smile

WoW a ty
Ako dlho hráš WoW?je to uz 8,5 roku co sem zacal hrat, nejdriv 3 roky na ofiku, pak asi dva roky pauza a potom sem stridal par serveru s bratrem (Deffender, Freelancer, Insomnia a ja nevim co jeste..)
Skúsenosti s TBC?Tak nic jinyho nez TBC a na ofiku pre-tbc jsem ani nehral (nepocitam asi 2 mesice na WotLKu a 2 mesice pre-tbc)
Predchádzajúce guildy a dôvod odchodu z nich?Eternity - mlade se tam nelibilo osazenstvo , a bylo ji receno ze se nedostane do raidu tak sme sli pryc.. ted sme v Unforgiven ale tady je mrtvo a nuda.. hledame nejakou guildu kde to trochu zije a kde se budou davat dohromady nejaky HCcka, lidi si budou pomahat kdyz to pujde a tak Smile

Real life - život tam vonku
Meno:Mirek necekane
Vek:24
Foto:
Pár slov o sebe:tak je mi 24, studuju na VUT v Brne, mam rad psy a kdyz sviti slunko Smile ale ne do monitoru to me sere..
Návrat nahoru Goto down
Shadoow



Počet příspěvků : 9
Registrován : 29. 11. 12

[NEPRIJATY] Mireczek - Feral druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: [NEPRIJATY] Mireczek - Feral druid   [NEPRIJATY] Mireczek - Feral druid I_icon_minitimeWed Jan 16, 2013 10:27 pm

feral by bodnul Smile rekl bych ze u nas zas tak mrtvo neni aspon s tema hckama a pokec taky snad fajn Very Happy
btw tva přítelkyně ma co za char ? Smile
Návrat nahoru Goto down
Mireczek



Počet příspěvků : 4
Registrován : 16. 01. 13

[NEPRIJATY] Mireczek - Feral druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: [NEPRIJATY] Mireczek - Feral druid   [NEPRIJATY] Mireczek - Feral druid I_icon_minitimeWed Jan 16, 2013 11:14 pm

Holy priest... teoreticky ma i equip na shadow tak kdyby bylo nejhur tak muze respecnout Smile
Návrat nahoru Goto down
Draxx



Počet příspěvků : 5
Registrován : 08. 12. 12
Vek : 31
Umístění : Zilina

[NEPRIJATY] Mireczek - Feral druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: [NEPRIJATY] Mireczek - Feral druid   [NEPRIJATY] Mireczek - Feral druid I_icon_minitimeThu Jan 17, 2013 1:05 am

myslim ze feral tank sa hodi urcite , kedze u nas je to s nimi celkom slabe
Návrat nahoru Goto down
Varaz
Hand of GuM
Varaz

Počet příspěvků : 44
Registrován : 21. 08. 12
Vek : 31
Umístění : Praha 3

[NEPRIJATY] Mireczek - Feral druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: [NEPRIJATY] Mireczek - Feral druid   [NEPRIJATY] Mireczek - Feral druid I_icon_minitimeThu Jan 17, 2013 8:18 am

Rozhodně pro.
Návrat nahoru Goto down
Nemamkedy
Guild Master
Nemamkedy

Počet příspěvků : 36
Registrován : 15. 12. 11
Vek : 35
Umístění : Orava

[NEPRIJATY] Mireczek - Feral druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: [NEPRIJATY] Mireczek - Feral druid   [NEPRIJATY] Mireczek - Feral druid I_icon_minitimeFri Jan 18, 2013 12:53 pm

Prijatý, napíš ingame niekomu z vedenia (Nemamkedy, Varaz, Chastity, Draxx, Ubii, Chastity,
Yumik, Diktys, Chunyrajdr, Domowoy) o invite.

A zaregistruj sa sem: http://theguild.cekuj.net/wrapper.php?s=&id=register
Návrat nahoru Goto down
Nemamkedy
Guild Master
Nemamkedy

Počet příspěvků : 36
Registrován : 15. 12. 11
Vek : 35
Umístění : Orava

[NEPRIJATY] Mireczek - Feral druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: [NEPRIJATY] Mireczek - Feral druid   [NEPRIJATY] Mireczek - Feral druid I_icon_minitimeSun Jan 20, 2013 9:10 am

Počkať, tu mladú som prehliadol, takže keby sa náhodou mladá nedostala na nejaký raid a ty áno alebo naopak, tak čo by ste potom robili?

Návrat nahoru Goto down
Mireczek



Počet příspěvků : 4
Registrován : 16. 01. 13

[NEPRIJATY] Mireczek - Feral druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: [NEPRIJATY] Mireczek - Feral druid   [NEPRIJATY] Mireczek - Feral druid I_icon_minitimeMon Jan 21, 2013 10:15 am

kdybych se nedostal ja a ona jo tak to velkej problem neni.. ja to nejak prekousnu.. prinejhorsim pujdu s nejakym pickupem, tanku je dycky malo... mno ona je fakt hodne spatna z toho ze se prihlasila zase na raid tady a nevzali ji... equip ma celkem dobrej kdyz jdeme nejaky HCcka tak me uhealuje v pohode, ale neberou ji protoze maji zabehly grupy ktery chodi spolu od zacatku... predpokladam ze to samy by bylo u vas :-)
takže sem se rozhodl že bych si založil vlastní raid na Kara - mám kolem sebe kromě mladé, taky bratra (tankadin) a par kámošů (rouge, mage) ale jsme rozlezli v ruznych guildach... kdyz se dame dohromady tak nějakej základ na raid by byl..
Chci se tedy zeptat kolik skupin se u vas na KZ sklada a jestli byste uzivili jeste jeden navic... nechci to ted nejak hrotit, ale po zkouskovym bych to rad nejak rozsekl..
delam si ted jen takovy pruzkum ktera guilda ma par lidi co se nedostanou do tech zabehlych raidu a kde by na me nebyli nasrani ze se jim snazim pretahnout lidi k sobe Smile
Návrat nahoru Goto down
Nemamkedy
Guild Master
Nemamkedy

Počet příspěvků : 36
Registrován : 15. 12. 11
Vek : 35
Umístění : Orava

[NEPRIJATY] Mireczek - Feral druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: [NEPRIJATY] Mireczek - Feral druid   [NEPRIJATY] Mireczek - Feral druid I_icon_minitimeMon Jan 21, 2013 12:10 pm

Skadali sme 3 na jedno ID, teraz resp. zajtra je štvrté KZ ale asi nebude celé z guildy zložené.

Neviem no, ono by potom bol problém že by ste sa nedostali na 25, ako dostali ale stane sa že proste niekedy je plno. Napríklad na dnešného Gruula je prihlásených 32 členov guildy.
Návrat nahoru Goto down
Mireczek



Počet příspěvků : 4
Registrován : 16. 01. 13

[NEPRIJATY] Mireczek - Feral druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: [NEPRIJATY] Mireczek - Feral druid   [NEPRIJATY] Mireczek - Feral druid I_icon_minitimeMon Jan 21, 2013 7:56 pm

ok.. no hele driv nez o vikendu to resit nebudu takze to v klidu proberte s klukama ve vedeni a dejte mi pak vedet.. toho gruula, maghteridona a pozdeji dalsi 25ky bych rad chodil Smile
Návrat nahoru Goto down
Nemamkedy
Guild Master
Nemamkedy

Počet příspěvků : 36
Registrován : 15. 12. 11
Vek : 35
Umístění : Orava

[NEPRIJATY] Mireczek - Feral druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: [NEPRIJATY] Mireczek - Feral druid   [NEPRIJATY] Mireczek - Feral druid I_icon_minitimeWed Jan 23, 2013 10:14 am

Takže momentálne máme úplne full a hlavne druidov. Neprijatý.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content




[NEPRIJATY] Mireczek - Feral druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: [NEPRIJATY] Mireczek - Feral druid   [NEPRIJATY] Mireczek - Feral druid I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 

[NEPRIJATY] Mireczek - Feral druid

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

 Similar topics

-
» [NEPRIJATY - Jiná guilda] Deames - Balance Druid
» [NEPRIJATY - jiná guilda]Greennovis - DestroLock/Balance Druid
» [PRIJATY] Jerky - feral/resto
» [NEPRIJATY] Priest(sh)- Loarderon
» [NEPRIJATY] Warior Bankoko

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
The Guild :: Veřejné forum :: Přihlášky :: Vyrešené-