The Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Horde PvE guild, Twinstar realm Ares
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

Share
 

 [PRIJATY]Gornak - Warlock PvP / PvE

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Gotrekcz

Gotrekcz

Počet příspěvků : 7
Registrován : 23. 12. 12
Umístění : Chodské království

[PRIJATY]Gornak - Warlock PvP / PvE Empty
PříspěvekPředmět: [PRIJATY]Gornak - Warlock PvP / PvE   [PRIJATY]Gornak - Warlock PvP / PvE I_icon_minitimeSun Dec 23, 2012 11:52 pm

Hracia postava
Nick: Gornak
Rasa: Warlock
Class: Orc
Talenty: Affli (pve) / sl/sl (pvp) - talenty zatím testuji
Profesie: Jwc / Min / Cook / FA / Fish
Screen UI: -
Alti: -

WoW a ty
Ako dlho hráš WoW? Wow hraji od jeho začátku s přestávkami. Nejvíce času jsem strávil na Vanilla servrech. Zde to byl Old Kronos, kdy před jeho Wipe jsem se podíval i na WOTLK a CATA. Na Offi jsem se nikdy nepodíval - za hraní platím svím časem, peníze (měs. poplatky) cpu radši do jinejch koníčků a svého bytu.
Skúsenosti s TBC? Na TBC jsem celkem nováček a tedy hledám kolektiv, který by mě zasvětil do světa TBC. Z PvE mám zatím prolezlé nějaké ty 5many a v současné době farmím preQ a repky na klíče do HC dungeonů. Na TBC jsem si již nějaké ty Arenky a PvP vyzkoušel na jiných servrech. Znalost klas vcelku mám, až na Mage jsem si akivně zahrál už za všechny.
Predchádzajúce guildy a dôvod odchodu z nich? V současné době jsem v jedné malé gildě, ale poněkud se nudím. Hledám kolektiv kde je trochu živějš, větší zábava a dobrá atmosféra.

Real life - život tam vonku
Meno: Rostislav
Vek: 26 (1986), tenkrát pod mrakem Černobylu.
Foto: -
Pár slov o sebe: Pocházím ze západních čech. Jsem člověk v zaměstnání a ve volném čase chodím do fitka, do kina, na pivko, nebo sedím u PC. Doma mám dvě zvířátka - potkana a přítelkyni. ... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Varaz
Hand of GuM
Varaz

Počet příspěvků : 44
Registrován : 21. 08. 12
Vek : 31
Umístění : Praha 3

[PRIJATY]Gornak - Warlock PvP / PvE Empty
PříspěvekPředmět: Re: [PRIJATY]Gornak - Warlock PvP / PvE   [PRIJATY]Gornak - Warlock PvP / PvE I_icon_minitimeMon Dec 24, 2012 8:33 am

Přijatý, ozvy se někomu ve hře o inv: Chastity, Varaz, Nemamkedy.
Návrat nahoru Goto down
 

[PRIJATY]Gornak - Warlock PvP / PvE

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

 Similar topics

-
» [PRIJATY]Logic - warlock
» [PRIJATY]Domowoy - Warlock
» Malak, Warlock PvE (Destro) / PvP (SL/SL)
» [PRIJATY]Rodrigo
» [PRIJATY]Hunter BM

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
The Guild :: Veřejné forum :: Přihlášky :: Vyrešené-