The Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Horde PvE guild, Twinstar realm Ares
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

Share
 

 Malak, Warlock PvE (Destro) / PvP (SL/SL)

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Malak



Počet příspěvků : 1
Registrován : 27. 12. 12

Malak, Warlock PvE (Destro) / PvP (SL/SL) Empty
PříspěvekPředmět: Malak, Warlock PvE (Destro) / PvP (SL/SL)   Malak, Warlock PvE (Destro) / PvP (SL/SL) I_icon_minitimeThu Dec 27, 2012 1:25 pm

Hracia postava
Nick: Malak
Rasa: Undead
Class: Warlock
Talenty: PvE 0/21/40 http://forum.twinstar.cz/files/special/tbctalentcalc/talents.html?en&warlock&0000000000000000000002350030113200100000000505000512200513231050 , PvP 24/37/0 http://forum.twinstar.cz/files/special/tbctalentcalc/talents.html?en&warlock&1500220412230110000002050300133250100531300000000000000000000000
Profesie: Tailoring (Scryer, shadowcloth), Enchanting (na obojím teprve pracuju)
Screen UI: Dělám si v tom teprv pořádky, takže screen zatím nebude, ale používám addony jako X-perl, Quartz, MSBT, Omni CC, Deadly Boss mods, Omen a KTM, bartender4, Atlas aj.
Alti: zatím žádní

WoW a ty Začínal jsem s wowkem, když eště jediný staty co fungovaly na free byly stamina a intelekt Very Happy pak jsem hrál asi dva roky na offiku (konec classicu, celé TBC a s Wotlkem jsem skončil), pak jsem hrál na free jako Anathema, Mystiq a Twinstar.
Ako dlho hráš WoW? 6 let s přestávkama (nejdelší asi půl roku Very Happy)
Skúsenosti s TBC? od 5 manu až po první tři bosse v SWP (Brutalus, Kalecgos, Felmyst)
Predchádzajúce guildy a dôvod odchodu z nich? na nově otevřeným Aresu zatím žádná guilda, na starým jsem byl taky u vás, akorát za huntra (Kopyto), kterýho jsem pak dal Chastitymu za warra (Brick)

Real life - život tam vonku Jsem z Ovy, studuju na VŠB (zatím jen druhák bo jsem asi dva roky zkusil robotu a nevoněla mi Very Happy), znám se osobně s Chastitym, Tckem, Hexxem, hudba všeho druhu kromě toho jejich p*čování do mikrofonu :-) Rád piju a eště radši chlastám O:-), ve volným čase fitko...
Meno: Peter
Vek: 23 let
Foto: Srsly? http://files.abovetopsecret.com/uploads/ats25529_googlyeyes.jpg
Pár slov o sebe: Jsem pro každou prdel, ale jako každý normální člověk si nenechám srát na hlavu, to ale neznamená, že neumím uznat chybu nebo respektovat vedení :-) Dokážu vyjít s kýmkoliv, nemám rád AFKování v raidu! Tenhle novej Ares vypadá jako solidní šance, jak oprášit starou dobru legraci na TBC se super lidma! PEACE
Návrat nahoru Goto down
Varaz
Hand of GuM
Varaz

Počet příspěvků : 44
Registrován : 21. 08. 12
Vek : 31
Umístění : Praha 3

Malak, Warlock PvE (Destro) / PvP (SL/SL) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malak, Warlock PvE (Destro) / PvP (SL/SL)   Malak, Warlock PvE (Destro) / PvP (SL/SL) I_icon_minitimeThu Dec 27, 2012 3:24 pm

Ok napiš si o inv mě nebo Chastity případně Nemamkedy
Návrat nahoru Goto down
 

Malak, Warlock PvE (Destro) / PvP (SL/SL)

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
The Guild :: Veřejné forum :: Přihlášky :: Vyrešené-