The Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Horde PvE guild, Twinstar realm Ares
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

Share
 

 Hick - Shaman

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Hick



Počet příspěvků : 1
Registrován : 28. 12. 12

Hick - Shaman Empty
PříspěvekPředmět: Hick - Shaman   Hick - Shaman I_icon_minitimeFri Dec 28, 2012 4:01 pm

Hracia postava
Nick: Hick
Rasa: Tauren
Class: Shaman
Talenty: resto/ ele ( přízpůsobím se potřebám guildy)
Profesie: JWC/minning ( zatím low skill)
Screen UI: http://filesmelt.com/dl/cau.jpg
Alti: zatím mám jen tohodle shamana

WoW a ty
Ako dlho hráš WoW? WoW jsem začal hrát asi před 4 roky na Deimosu,kde jsem hrál asi rok a půl DK a asi rok shamana. A chvíli jsme hrál na starém Aresu.
Skúsenosti s TBC? Zkušenosti s TBC moc nemám, wotlk mě už nějak omrzel, tak rád zkusím Tbc Smile (taktiky nastuduji na internetu, mumble/ts samozřejmost, recount,omen atd není problém)
Predchádzajúce guildy a dôvod odchodu z nich? Go hard go pro, důvod nespokojenosti je ten, že zde není v podstatě žádná komunikace, o ochotě lidí ani nemluvě
Rád bych šel do guildy s pohodovou atmosférou, fajn lidma, kteří rádí tráví volný čas u wowka.


Real life - život tam vonku
Meno: Honza
Vek: 16
Foto:
Pár slov o sebe: Jsem z Prostějova, studuji reálne gymnázium. Mám rád fotbal, hrál jsem ho asi 6 let. O víkendech chodím s kámošema na pivko atd. asi to všichni dobře znáte :-D :-) . Rád poslouchám hudbu, mezi moji oblíbenou patří Foo Figthers, Rise Against, Billy Talent, Arctic Monkeys, The Offspring, Sum 41 ..
Návrat nahoru Goto down
 

Hick - Shaman

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

 Similar topics

-
» [PRIJATY]Vee - Shaman
» [PRIJATY]Asantee - Shaman
» [PRIJATY] Gorgys - Ele Shaman :)
» [PRIJATY]Worx - Ele Shaman
» [PRIJATY]Heliak - Shaman

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
The Guild :: Veřejné forum :: Přihlášky :: Vyrešené-