The Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Horde PvE guild, Twinstar realm Ares
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

Share
 

 [PRIJATY] Protection warrior - badidi

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
badidi



Počet příspěvků : 1
Registrován : 09. 01. 13

[PRIJATY] Protection warrior - badidi Empty
PříspěvekPředmět: [PRIJATY] Protection warrior - badidi   [PRIJATY] Protection warrior - badidi I_icon_minitimeWed Jan 09, 2013 10:25 pm

Hracia postava
Nick:Badidi
Rasa:Tauren
Class:Warrior
Talenty:Protection (10/5/46 - jeste budu trochu menit)
Profesie:BS/MIN
Screen UI:UI nechávám základní, zatím neraiduju tak není ani třeba
Alti:Hunter 64lvl -Joana

WoW a ty
Ako dlho hráš WoW?Wowko hraju asi 8let sem tam s malýma pauzama, momentálně i na offi jako fury war. Jinak jsem převázně byl na free serverech, jako je twinstar,anthoria,czechdream a par cizich
Skúsenosti s TBC?na TBC jsem dalo by se řict skoro zacinal (taky jako tank) jenže to bylo na free takže v tý době ta správná fuknčknost byla trochu jinde, tam jsem si prošel KZ,grulla, z casti BT(po councily) a SWP (po brutaluse), ale je to bohužel již dlouho takže si chci to vše zopakovat a nemám problémy s naučením technik a podobných záležitostí.
Predchádzajúce guildy a dôvod odchodu z nich?Eternity - byly utvořeny asi 3 skupinky který si sami chodili dungy převážně HC a žádná ochota zajít i normal pomoci někomu ze slabších... a nyní Temmters of Immortality - dalo by se říci to samé, moc jsem tam nezapadl až tak na 3lidi jinak v chatu mrtvo nikde nikdo nemluví ani nesnaží se spolupracovat, když člověk žádá někoho o něco z profky nikdo neodpoví a podobný

Real life - život tam vonku
Meno: Petr Matějka
Vek: 24
Foto: fotku u sebe v PC nemám jedině nějké fotky naleznete na facebooku https://www.facebook.com/petr.matejka.102
Pár slov o sebe: O sobě co povědět, jsem klidný, snažím se vše zveličovat a spíš si dělat legraci jinak jsem pohodovej a wipy mě tak ani netrápěj tudíž nechytám enrage u nich Smile...to je asi vše... budeli se to líbit budu rád stát ve vašich řadách ale budeli moje žádost zamítnuta také to pochopím Smile přeci je to jen hra a Real life je bych řekl důležitější Smile
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin


Počet příspěvků : 1
Registrován : 16. 10. 11

[PRIJATY] Protection warrior - badidi Empty
PříspěvekPředmět: Re: [PRIJATY] Protection warrior - badidi   [PRIJATY] Protection warrior - badidi I_icon_minitimeThu Jan 10, 2013 1:43 pm

Som za prijatie.
Návrat nahoru Goto down
https://theguild.forumczech.com
Varaz
Hand of GuM
Varaz

Počet příspěvků : 44
Registrován : 21. 08. 12
Vek : 31
Umístění : Praha 3

[PRIJATY] Protection warrior - badidi Empty
PříspěvekPředmět: Re: [PRIJATY] Protection warrior - badidi   [PRIJATY] Protection warrior - badidi I_icon_minitimeFri Jan 11, 2013 2:23 pm

Ja též. Koukám, že už tu seš - super Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content




[PRIJATY] Protection warrior - badidi Empty
PříspěvekPředmět: Re: [PRIJATY] Protection warrior - badidi   [PRIJATY] Protection warrior - badidi I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 

[PRIJATY] Protection warrior - badidi

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

 Similar topics

-
» [PRIJATY]Shadoow - Warrior
» [PRIJATY]Mafry-WARRIOR
» [PRIJATY]Slayerized - Warrior
» [PRIJATY]Lizz-warrior
» [PRIJATY]Draxx - Warrior

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
The Guild :: Veřejné forum :: Přihlášky :: Vyrešené-