The Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Horde PvE guild, Twinstar realm Ares
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

Share
 

 [PRIJATY] SnakeX - elemental shaman

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
SnakeX



Počet příspěvků : 3
Registrován : 16. 01. 13

[PRIJATY] SnakeX - elemental shaman Empty
PříspěvekPředmět: [PRIJATY] SnakeX - elemental shaman   [PRIJATY] SnakeX - elemental shaman I_icon_minitimeWed Jan 16, 2013 6:24 pm

Hracia postava
Nick: SnakeX
Rasa: Orc
Class: Shaman
Talenty: Elemental
Profesie: Leatherworking/Skinning

WoW a ty
Ako dlho hráš WoW? Hraju asi tak 4 roky s přestávkama
Skúsenosti s TBC? Jsem na Twinstaru od doby spuštění prvního serveru, přes WoTLK až k nynějšímu Aresu. TBC zkušenosti bych řekl, že dobré. Při prvním serveru Twinstaru, projeté, T4, T5, T6 (už tuším na wotlk patchi).
Predchádzajúce guildy a dôvod odchodu z nich? UniQue ( na prvním serveru ), Synergy ( Ares )
Řekněme, že "princezna" má trochu čudné myšlení o raidu a složení guildy.

Real life - život tam vonku
Meno: Michal
Vek: 25
Pár slov o sebe: Pracuju jako IT, diky 3-směnám bych asi nestihl všechny raidy a pokud už by byl některý, který bych byl v práci, tak bych byl zřejmě bez TS/mumblu ( bloklé porty na firewallu ), jsem pohodář a raději hraju pro zábavu než pro itemy.
Návrat nahoru Goto down
Kojot



Počet příspěvků : 3
Registrován : 22. 12. 12

[PRIJATY] SnakeX - elemental shaman Empty
PříspěvekPředmět: Re: [PRIJATY] SnakeX - elemental shaman   [PRIJATY] SnakeX - elemental shaman I_icon_minitimeWed Jan 16, 2013 8:53 pm

PRO.
Návrat nahoru Goto down
Shadoow



Počet příspěvků : 9
Registrován : 29. 11. 12

[PRIJATY] SnakeX - elemental shaman Empty
PříspěvekPředmět: Re: [PRIJATY] SnakeX - elemental shaman   [PRIJATY] SnakeX - elemental shaman I_icon_minitimeWed Jan 16, 2013 10:25 pm

s těma směnama jsi na tom stejne jako ja Smile . jinak jsem PRO elemental se hodí
Návrat nahoru Goto down
Draxx



Počet příspěvků : 5
Registrován : 08. 12. 12
Vek : 31
Umístění : Zilina

[PRIJATY] SnakeX - elemental shaman Empty
PříspěvekPředmět: Re: [PRIJATY] SnakeX - elemental shaman   [PRIJATY] SnakeX - elemental shaman I_icon_minitimeThu Jan 17, 2013 1:09 am

nwm ako sme natom s ele ale kedze nebude koli praci stihat vsetky raidy tak sa pripadne prestriedaju ze Smile) som ZA na skusku
Návrat nahoru Goto down
Varaz
Hand of GuM
Varaz

Počet příspěvků : 44
Registrován : 21. 08. 12
Vek : 31
Umístění : Praha 3

[PRIJATY] SnakeX - elemental shaman Empty
PříspěvekPředmět: Re: [PRIJATY] SnakeX - elemental shaman   [PRIJATY] SnakeX - elemental shaman I_icon_minitimeThu Jan 17, 2013 8:20 am

Taky sem pro akorát by mžná trochu vadilo že bys nemoh na to TS.
Návrat nahoru Goto down
SnakeX



Počet příspěvků : 3
Registrován : 16. 01. 13

[PRIJATY] SnakeX - elemental shaman Empty
PříspěvekPředmět: Re: [PRIJATY] SnakeX - elemental shaman   [PRIJATY] SnakeX - elemental shaman I_icon_minitimeThu Jan 17, 2013 8:57 am

To TS mně taky štve, kolikrát bych byl rád i na TS v robotě, ale bohužel jsem zkoušel projít už všechno co šlo, ale naši kluci z networku mně asi nemají rádi :-)
Jindy to není problém. Každopádně dle mého úsudku stačí jít párkrát s TS na nějaký raid, člověk co si všímá se naučí Váš styl rychle a pak už to je jenom o tom, aby neudělal sám botu.
Ale chápu, že raidy bez členů na TS jsou stěžejní :-/
Návrat nahoru Goto down
Nemamkedy
Guild Master
Nemamkedy

Počet příspěvků : 36
Registrován : 15. 12. 11
Vek : 35
Umístění : Orava

[PRIJATY] SnakeX - elemental shaman Empty
PříspěvekPředmět: Re: [PRIJATY] SnakeX - elemental shaman   [PRIJATY] SnakeX - elemental shaman I_icon_minitimeThu Jan 17, 2013 9:14 am

On to zle pochopil, myslel si že nemôžeš celkovo chodiť na TS, ty píšeš len keby si musel ísť počas pracovnej doby raid.

Inak som tiež PRE prijatie.
Návrat nahoru Goto down
SnakeX



Počet příspěvků : 3
Registrován : 16. 01. 13

[PRIJATY] SnakeX - elemental shaman Empty
PříspěvekPředmět: Re: [PRIJATY] SnakeX - elemental shaman   [PRIJATY] SnakeX - elemental shaman I_icon_minitimeThu Jan 17, 2013 10:55 am

Nn, normálně doma TS není problém, akorát v práci je to stěžejní.
Návrat nahoru Goto down
Chunyrajdr

Chunyrajdr

Počet příspěvků : 3
Registrován : 28. 12. 12

[PRIJATY] SnakeX - elemental shaman Empty
PříspěvekPředmět: Re: [PRIJATY] SnakeX - elemental shaman   [PRIJATY] SnakeX - elemental shaman I_icon_minitimeThu Jan 17, 2013 3:47 pm

Za mě určitě Pro mame pouze jednoho aktivniho ele shamana podle mě by se dalši uživil
Návrat nahoru Goto down
Chaastity



Počet příspěvků : 4
Registrován : 05. 11. 12

[PRIJATY] SnakeX - elemental shaman Empty
PříspěvekPředmět: Re: [PRIJATY] SnakeX - elemental shaman   [PRIJATY] SnakeX - elemental shaman I_icon_minitimeThu Jan 17, 2013 3:48 pm

Za me klidne tak PRO, dmgeru dobrych neni nikdy dost...
Návrat nahoru Goto down
Nemamkedy
Guild Master
Nemamkedy

Počet příspěvků : 36
Registrován : 15. 12. 11
Vek : 35
Umístění : Orava

[PRIJATY] SnakeX - elemental shaman Empty
PříspěvekPředmět: Re: [PRIJATY] SnakeX - elemental shaman   [PRIJATY] SnakeX - elemental shaman I_icon_minitimeFri Jan 18, 2013 12:53 pm

Prijatý, napíš ingame niekomu z vedenia (Nemamkedy, Varaz, Chastity, Draxx, Ubii, Chastity,
Yumik, Diktys, Chunyrajdr, Domowoy) o invite.

A zaregistruj sa sem: http://theguild.cekuj.net/wrapper.php?s=&id=register
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content




[PRIJATY] SnakeX - elemental shaman Empty
PříspěvekPředmět: Re: [PRIJATY] SnakeX - elemental shaman   [PRIJATY] SnakeX - elemental shaman I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 

[PRIJATY] SnakeX - elemental shaman

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

 Similar topics

-
» [PRIJATY]Vee - Shaman
» [PRIJATY]Asantee - Shaman
» [PRIJATY] Shaidalor - Shaman
» [PRIJATY] Gorgys - Ele Shaman :)
» [PRIJATY] Varaz - Shaman

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
The Guild :: Veřejné forum :: Přihlášky :: Vyrešené-